![Блок зниження перенапруги 12-48V AC [A9C15919] iACTp Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908721_blok-znizhennya-perenaprugi.jpg)
Блок зниження перенапруги 12-48V AC [A9C15919] iACTp Schneider Electric
15 130,86 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C15919
Acti9 iACTp є модульним блоком зниження перенапруги (2 лінії). Працює від 12 В до 48 В змінного струму, частотою 50/60 Гц. Встановлюється зліва від контакторів Acti9 iCT. Ступінь захисту - IP20 і IP40. Встановлюється на DIN-рейку, сумісний тільки з Acti9 iCT з силою струму більше або рівною 25А. Цей блок є знижувачем напруги, який обмежує перенапругу в ланцюзі керування. Відповідає стандарту IEC/EN 61095.
| Діапазон | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | Допоміжний захист від перенапруги (2 контури) |
| Назва пристрою | iACTp |
| [Uc] напруга схеми керування | 12...48 В змінний струм 50/60 Гц |
| Тип налаштування | Конфігурація затримки часу |
| Діапазон затримки часу | 1...36000 с |
| Утримувана споживана потужність [ВА] | 3 В·А |
| Спосіб кріплення | Фіксований, зліва від СТ |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів (Ш = 9 мм) | 2 |
| Висота | 81 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір | Білий |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 440 В |
| Стандарти | МЕК/EN 61095 |
| Клеми підключення | Ланцюг управління: клеми тунельного типу 2 кабелі 2,5 мм² гнучкий; 2 кабелі 1,5 мм² жорсткий; 1 кабель 1,5…2,5 мм² жорсткий; 1 кабель 1,5…2,5 мм² гнучкий з зажимом; Ланцюг управління жовті кліпси |
| Довжина зачистки проводів | 9 мм |
| Момент затягування | 0,8 Н.м |
| Сумісність серії | Acti9 (iCT) |
| Сегмент ринку | Житловий, Малий комерційний |
| Код сумісності | IACTp |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5…50 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | 40…70 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Висота | 81 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Тип | Модуль |
- Ціна: 15 130,86 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

