![Реле відключення непріорітетних навантажень 3P 415V AC [A9C15913] Acti9 CDS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908719_rele-vidklyuchennya-neprioritetnih.jpg)
Реле відключення непріорітетних навантажень 3P 415V AC [A9C15913] Acti9 CDS Schneider Electric
57 899,61 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C15913
Реле відюключення непріорітетних навантажень CDS 3Р
| Асортимент продукції | Acti9 |
| Назва продукту | Acti9 CDS |
| Тип виробу або компоненту | Розвантажувальний контактор |
| Назва пристрою | CDS |
| Кількість каналів | 3 |
| Тип контролю та моніторингу | Незалежне керування фазами |
| Опис полюсів | 3P |
| Уставка | 70, 30, 40, 60, 15, 25, 10, 80, 20, 5, 90, 50 |
| Споживана потужність [ВА] | 12 В·А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 415 В змінний струм - 15...10 % на 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 15 A для непріоритетний ланцюг; регулюється від 5 до 90 А для пріоритетний ланцюг |
| Місцева сигналізація | Індикація скидання навантаження: 3 світлодіоди (жовтий) |
| Монтажна опора | Симетрична din-рейка 35 мм; Настінний |
| Монтаж панелі | Кількість модулів (Ш = 9 мм): 16 |
| Клеми підключення | Непріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 2,5…10 мм² гнучкий; Непріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 2,5…10 мм² жорсткий; Пріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 10…35 мм² гнучкий; Пріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 10…50 мм² жорсткий |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 144 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага нетто | 0,5 кг |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Момент затягування | Непріоритетний ланцюг: 2 Н.м; Пріоритетний ланцюг: 3,5 Н.м |
| Довжина зачистки проводів | Непріоритетний ланцюг: 12 мм; Пріоритетний ланцюг: 13 мм |
| Стандарти | NF C 61-750, EN 50081-1, EN 50081-2 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5…55 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Тропічне виконання | 2 відповідно до МЕК 60068-1 |
| Відносна вологість | 95 % на 55 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 144 мм |
- Ціна: 57 899,61 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

