![Реле відключення непріорітетних навантажень 1P 230V AC [A9C15908] Acti9 CDS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908717_rele-vidklyuchennya-neprioritetnih.jpg)
Реле відключення непріорітетних навантажень 1P 230V AC [A9C15908] Acti9 CDS Schneider Electric
36 437,50 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C15908
Це однофазне ПЗВ Acti9 CDS для однополюсного встановлення з 1 реле на кожну фазу. Коли споживання перевищує обраний поріг, він тимчасово відключає живлення непріоритетних кіл. Він збільшує кількість навантажень без зміни встановленої потужності. Зняття та відновлення навантаження в каскадній конфігурації 2 непріоритетних кіл за допомогою 2 реле з витримкою часу. Цей пристрій зменшує встановлену потужність і запобігає неприємним спрацьовуванням автоматичного вимикача, що стоїть вище по ланцюгу. Номінальний струм Iu - від 5 А до 90 А. Номінальний струм (контакти управління) - 1 А. Напруга ізоляції - 230 В змінного струму. Робоча напруга Ue становить 230 В змінного струму +/- 10%. Робоча частота - 50 Гц або 60 Гц. Споживана потужність становить 12 В·А. Активна потужність становить максимум 20 кВт. Підключення здійснюється за допомогою жорстких мідних кабелів від 10 мм² до 50 мм² або гнучких мідних кабелів з наконечниками від 10 мм² до 35 мм². Розміри: (Ш) 90 мм x (В) 77 мм x (Г) 60 мм. Кількість модулів Ш= 9мм - 10. Вага - 300 г. Ступінь захисту - IP20 і IP40 в щиті. Робоча температура: від -5°C до +50°C. Температура зберігання -40°C до +70°C. Він відповідає вимогам стандартів NF C 61.750 та EN 500.81.1.
| Асортимент продукції | Acti9 |
| Назва продукту | Acti9 CDS |
| Тип виробу або компоненту | Розвантажувальний контактор |
| Назва пристрою | CDS |
| Кількість каналів | 2 |
| Тип контролю та моніторингу | Каскад |
| Опис полюсів | 1P |
| Уставка | 75, 45, 20, 90, 5, 10, 30, 60, 50, 40, 15, 25 |
| Споживана потужність [ВА] | 12 В·А |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм - 15...10 % на 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 15 A для непріоритетний ланцюг; регулюється від 5 до 90 А для пріоритетний ланцюг |
| Місцева сигналізація | Індикація скидання навантаження: 2 світлодіоди (жовтий) |
| Монтажна опора | Симетрична din-рейка 35 мм; Настінний |
| Монтаж панелі | Кількість модулів (Ш = 9 мм): 10 |
| Клеми підключення | Непріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 2,5…10 мм² гнучкий; Непріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 2,5…10 мм² жорсткий; Пріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 10…35 мм² гнучкий; Пріоритетний ланцюг: гвинтовий затискач 10…50 мм² жорсткий |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Вага нетто | 0,3 кг |
| Колір | Білий (RAL 9003) |
| Момент затягування | Непріоритетний ланцюг: 2 Н.м; Пріоритетний ланцюг: 3,5 Н.м |
| Довжина зачистки проводів | Непріоритетний ланцюг: 12 мм; Пріоритетний ланцюг: 13 мм |
| Стандарти | EN 50081-1, NF C 61-750, EN 50081-2 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5…55 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Тропічне виконання | 2 відповідно до МЕК 60068-1 |
| Відносна вологість | 95 % на 55 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 36 437,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

