![Багатофункціональний вимірювач 5A 90-450V AC/DC клас 0.5s [METSEPM5100] РМ5100 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908716_bagatofunktsionalnij-vimiryuvach-5a.jpg)
Багатофункціональний вимірювач 5A 90-450V AC/DC клас 0.5s [METSEPM5100] РМ5100 Schneider Electric
24 552,26 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: METSEPM5100
Цей пристрій є вимірювачем потужності прихованого монтажу з РК-дисплеєм з підсвіткою розміром 96 мм на 96 мм. Вим��рювач забезпечує точність класу 0,5S за стандартом IEC 62053-22 з частотою дискретизації 64 вимірів за цикл. Пристрій вимірюватиме енергію, активну та реактивну потужність, напругу, струм, частоту, коефіцієнт потужності та гармоніки до 15-ї. Вимірювач працюватиме в мережі 50 Гц або 60 Гц і прийматиме напругу живлення в діапазоні від 100 до 415 В змінного струму і від 125 до 250 В постійного струму. Номінальний струм прямого вимірювання для цього пристрою становить 1 А або 5 А на вході з підтримкою підключень фаза-нейтраль, три фази або три фази з нейтраллю. Діапазон вимірюваної напруги між фазами становить від 35 до 690 В змінного струму частотою 47-63 Гц. Діапазон вимірювання між фазою і нейтраллю становить від 20 до 400 В змінного струму при частоті 47-63 Гц. В якості зв'язку лише імпульсний вихід. Вимірювач також має 33 сигналізації, які можна налаштувати. Розміри продукту: ширина 96 мм, глибина 72 мм, висота 96 мм і вага продукту 380 г.
| Діапазон | PowerLogic |
| Назва продукту | PowerLogic PM5000 |
| Назва пристрою | PM5100 |
| Тип виробу або компоненту | Вимірювач потужності |
| Аналіз якості електроенергії | до 15-ї гармоніки |
| Область застосування продукту | Спостереження за потужністю |
| Тип вимірювання | Струм, Напруга, Частота, Коефіцієнт потужності, Енергія, Активна та реактивна потужність |
| Напруга живлення | 90...450 В змінний струм 45...65 Гц, 100...300 В постійний струм |
| Частота мережі | 60 Гц, 50 Гц |
| [In] номінальний струм | 5 А, 1 А |
| Тип мережі | 3P + N, 1P + N, 3P |
| Максимальна споживана потужність [ВА] | 11 В·А на 415 В |
| Час режиму резервного живлення | 80 мс 120 В змінний струм постійно, 100 мс 230 В змінний струм постійно, 100 мс 415 В змінний струм постійно, 50 мс 125 В постійний струм постійно |
| Тип дисплея | Монохромний графічний РК-дисплей |
| Роздільна здатність дисплея | 128 x 128 пікселів |
| Частота вибірки | 64 зразки/цикл |
| Вимірювання струму | 50…8500 мА |
| Тип аналогового входу | Напруга (impedance 5 МОм), Струм (impedance <= 0,3 мОм) |
| Вимірювання напруги | 35…760 В змінний струм 45...65 Гц між фазами, 20…400 В змінний струм 45...65 Гц між фазою та нейтраллю |
| Діапазон вимірювання частоти | 45…65 Гц |
| Кількість входів | 0 |
| Точність вимірювання | Активна енергія +/- 0.5 %, Реактивна енергія +/- 2 %, Активна потужність +/- 0.5 %, Видима потужність +/- 0.5 %, Частота +/- 0.05 %, Коефіцієнт потужності +/- 0.5, Струм +/- 0.5 %, Напруга +/- 0.5 %, Видима енергія +/- 0.5 %, Реактивна потужність +/- 2 % |
| Клас точності | Клас 0.5S активна енергія відповідно до МЕК 62053-22 |
| Кількість виходів | 1 імпульс (енергія) |
| Протокол порту обміну даними | - |
| Підтримка комунікаційного порту | - |
| Запис даних | Min/max миттєвих значень, Відмітка часу |
| Клеми підключення | Ланцюг напруги: гвинтова клемна колодка4, Ланцюг управління: гвинтова клемна колодка2, Трансформатор струму: гвинтова клемна колодка6, Схема входу/виходу: гвинтова клемна колодка6, З'єднання RS485: гвинтова клемна колодка4 |
| Спосіб кріплення | Монтування на поверхні |
| Монтажна опора | Рамка |
| Ширина | 96 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага нетто | 380 г |
| Ступінь захисту | IP54 індикація: conforming to МЕК 60529, IP30 задня: conforming to МЕК 60529 |
| Відносна вологість | 5…95 % на 50 °C без конденсації |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25…70 °C лічильник, -20…70 °C індикація, -25…-20 °C (зі зниженою продуктивністю) індикація |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…85 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Ціна: 24 552,26 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

