![Багатофункціональний вимірювач 5A 90-450V AC/DC клас 0.5s [METSEPM5310] РМ5310 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908399_bagatofunktsionalnij-vimiryuvach-5a.jpg)
Багатофункціональний вимірювач 5A 90-450V AC/DC клас 0.5s [METSEPM5310] РМ5310 Schneider Electric
33 258,40 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: METSEPM5310
Цей пристрій є вимірювачем потужності прихованого монтажу з РК-дисплеєм з підсвіткою розміром 96 мм на 96 мм. Вимірювач забезпечує точність класу 0,5S за стандартом IEC 62053-22 з частотою дискретизації 64 вимірів за цикл. Пристрій вимірюватиме енергію, активну та реактивну потужність, напругу, струм, частоту, коефіцієнт потужності та гармоніки до 31-ї. Включає 256 кілобайт пам'яті для двох фіксованих параметрів, активної та реактивної енергії. Лічильник працюватиме в мережі з частотою 50 Гц або 60 Гц і номінальною напругою в діапазоні від 100 до 415 В змінного струму та від 125 до 250 В постійного струму. Вимірювач працюватиме в мережі 50 Гц або 60 Гц і прийматиме напругу живлення в діапазоні від 100 до 415 В змінного струму і від 125 до 250 В постійного струму. Номінальний струм прямого вимірювання для цього пристрою становить 1 А або 5 А на вході з підтримкою підключень фаза-нейтраль, три фази або три фази з нейтраллю. Діапазон вимірюваної напруги між фазами становить від 35 до 690 В змінного струму частотою 47-63 Гц. Діапазон вимірювання між фазою і нейтраллю становить від 20 до 400 В змінного струму при частоті 47-63 Гц. Протокол зв'язку - Modbus RTU та ASCII по 2 дротам з підтримкою інтерфейсу RS485. Є 35 настроюваних тривоги і підтримується чотири тарифні розклади. Вимірювач також має два цифрові входи або цифрові виходи, які можна конфігурувати. Він має 35 конфігурованих сигналізацій і підтримує чотири тарифні плани. Розміри продукту: ширина 96 мм, глибина 72 мм, висота 96 мм і вага продукту 430 г.
| Діапазон | PowerLogic |
| Назва продукту | PowerLogic PM5000 |
| Назва пристрою | PM5310 |
| Тип виробу або компоненту | Вимірювач потужності |
| Аналіз якості електроенергії | до 31-ї гармоніки |
| Область застосування продукту | Багатотарифний, Спостереження за потужністю |
| Тип вимірювання | Струм, Напруга, Частота, Коефіцієнт потужності, Енергія, Активна та реактивна потужність |
| Напруга живлення | 90...450 В змінний струм 45...65 Гц; 100...300 В постійний струм |
| Частота мережі | 50 Гц, 60 Гц |
| [In] номінальний струм | 1 А, 5 А |
| Тип мережі | 1P + N, 3P, 3P + N |
| Максимальна споживана потужність | 11 В·А на 415 В |
| Час режиму резервного живлення | 80 мс 120 В AC; 100 мс 230 В AC; 100 мс 415 В AC; 50 мс 125 В DC |
| Тип дисплея | Монохромний графічний РК-дисплей |
| Роздільна здатність дисплея | 128x128 пікселів |
| Частота вибірки | 64 зразки/цикл |
| Вимірювання струму | 5…8500 мА |
| Тип аналогового входу | Напруга (5 МОм), Струм (≤0,3 мОм) |
| Вимірювання напруги | 35…760 В AC фаза-фаза; 20…440 В AC фаза-нейтраль |
| Діапазон частоти | 45…65 Гц |
| Кількість входів | 2 цифрові |
| Точність вимірювання | Активна енергія ±0.5 %, Реактивна енергія ±2 %, Активна потужність ±0.5 %, Видима потужність ±0.5 %, Частота ±0.05 %, Коефіцієнт потужності ±0.5, Струм ±0.5 %, Напруга ±0.5 %, Видима енергія ±0.5 %, Реактивна потужність ±2 % |
| Клас точності | Клас 0.5S активна енергія (МЕК 62053-22) |
| Кількість виходів | 2 цифрові |
| Відображення інформації | Тариф (4) |
| Протокол обміну даними | Modbus RTU/ASCII, JBUS |
| Комунікаційний порт | RS485 |
| Запис даних | Журнали подій, Min/max значень, Журнали сигналізацій, Журнали даних, Відмітка часу, Журнали технічного обслуговування |
| Обсяг пам’яті | 256 кБ |
| Клеми підключення | Ланцюг напруги: 4, Ланцюг управління: 2, Трансформатор струму: 6, Вхід/вихід: 6, Релейний вихід: 4, Ethernet: RJ45 |
| Спосіб кріплення | Накладний монтаж |
| Монтажна опора | Рамка |
| Габарити | 96x96x72 мм |
| Маса | 430 г |
| Ступінь захисту | IP54 (передня частина), IP30 (задня частина) |
| Вологість | 5…95 % при 50 °C без конденсації |
| Ступінь забруднення | 2 |
| Робоча температура | -25…70 °C (лічильник), -20…70 °C (індикація), -25…-20 °C (зі зниженою продуктивністю) |
| Температура зберігання | -40…85 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Ціна: 33 258,40 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

