![Багатофункціональний вимірювач 5A 44-277V AC/DC клас 1 [METSEPM2110] PM2110 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908394_bagatofunktsionalnij-vimiryuvach-5a.jpg)
Багатофункціональний вимірювач 5A 44-277V AC/DC клас 1 [METSEPM2110] PM2110 Schneider Electric
14 650,13 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: METSEPM2110
Цей пристрій являє собою вимірювач потужності для панельного або вбудованого монтажу з рамкою розміром 96 мм на 96 мм і 3 рядами яскраво-червоного 4-значного світлодіодного дисплея висотою 14,2 мм. Лічильник вимірює активну енергію відповідно до класу точності Class 1,0 за стандартом IEC 62053-21 з частотою дискретизації 64 вимірів за цикл. Здатний вимірювати всі три вектори потужності та енергії, такі як активна, повна та реактивна, крім напруги, струму, частоти та коефіцієнта потужності. Плюс загальне гармонічне спотворення як для струму, так і для напруги за кожною фазою. Лічильник працюватиме на частоті мережі 50 Гц або 60 Гц і номінальною напругою мережі в діапазоні від 44 до 300 В між фазою та нейтраллю змінного або постійного струму. Номінальний струм для цього лічильника становить 1 А або 5 А. Він підтримує до 13 різних типів схем електропроводки в однофазних, двофазних або трифазних типах мережі. Діапазон вимірювання напруги між фазами становить від 35 до 480 В змінного струму при 45-65 Гц, а між фазою та нейтраллю – від 20 до 277 В. Лічильник також має один цифровий імпульсний вихід для будь-яких енергетичних параметрів, які можна конфігурувати для різного масштабування енергії. Розміри виробу: ширина 96 мм, глибина 54 мм, висота 96 мм, вага 300 г.
| Тип виробу або компоненту | Вимірювач потужності |
| Серія продукту | EasyLogic |
| Назва продукту | EasyLogic PM2100 |
| [In] номінальний струм | 1 А |
| Вихідна напруга | імпульс: 20 мс (5...40 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ, 20 мА макс.) 1...9999000 імпульсів/к_год (кВт*год, кВА*год, кВАр*год) |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Частота вибірки | 64 зразки/цикл |
| Кількість виходів | 1 Імпульс |
| Монтажна опора | рамка |
| Вимірювання струму | 5-6000 мА |
| Клеми підключення | входи напруги: Гвинтове з'єднання (верхній) 4 |
| Тип аналогового входу | напруга (impedance > 5 МОм) |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клас точності | клас 1 Реактивна енергія відповідно доМЕК 62053-24 |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 96 мм |
| Глибина | вбудований: 61.64 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10-60 °C |
| Тип вимірювання | active, reactive, apparent energy (signed, four quadrant) |
| Протокол порту обміну даними | POP |
| Відображення інформації | розбалансованість у відсотках |
| Ступінь захисту | IP30 Корпус: conforming to МЕК 60529 |
| Тип дисплея | 7 сегментів світлодіодний |
| Вимірювання напруги | 480-999000 В змінний струм 50/60 Гц Із зовнішньою VT |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 2 В на 277 В (силові лінії постійного струму) |
| Матеріал | полікарбонат |
| Матеріал | захищений кодом доступу |
| Вогнестійкість | V-0 відповідно до UL 94 |
| Час оновлення | налаштовується від 1 до 60 хв |
| Максимальна споживана потужність [ВА] | 6 В·А на 277 В змінний струм |
| Аналіз якості електроенергії | сумарне гармонійне спотворення |
| Діапазон вимірювання частоти | 45-65 Гц |
| [Us] номінальна напруга живлення | 44...277 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ +/- 10 % |
| Точність вимірювання | частота +/- 0.05 % |
| Розрядність дисплея | 12 цифра(и) - 14.2 мм по висоті |
| Колір дисплея | червоний |
| Категорія вимірювання | категорія II 480-600 В |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Загальні | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Ціна: 14 650,13 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

