![Багатофункціональний вимірювач 5A 44-277V AC/DC клас 1 [METSEPM2220] PM2000 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908392_bagatofunktsionalnij-vimiryuvach-5a.jpg)
Багатофункціональний вимірювач 5A 44-277V AC/DC клас 1 [METSEPM2220] PM2000 Schneider Electric
19 581,42 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: METSEPM2220
Цей пристрій являє собою вимірювач потужності для панельного або вбудованого монтажу з рамкою розміром 96 мм на 96 мм та РК-дисплеєм з підсвічуванням 128 на 128 пікселів. Лічильник вимірює активну енергію відповідно до класу точності Class 1,0 за стандартом IEC 62053-21 з частотою дискретизації 64 вимірів за цикл. Здатний вимірювати всі три вектори потужності та енергії, такі як активна, повна та реактивна, крім напруги, струму, частоти та коефіцієнта потужності. Плюс загальне гармонічне спотворення та окремі гармоніки до 15-го порядку. Лічильник працюватиме на частоті мережі 50 Гц або 60 Гц і номінальною напругою мережі в діапазоні від 44 до 300 В між фазою та нейтраллю змінного або постійного струму. Номінальний струм для цього лічильника становить 1 А або 5 А. Він підтримує до 13 різних типів схем електропроводки в однофазних, двофазних або трифазних типах мережі. Діапазон вимірювання напруги між фазами становить від 35 до 480 В змінного струму при 45-65 Гц, а між мережею та нейтраллю – від 20 до 277 В. Він має порт звязку RS485 з роботою за протоколом Modbus RTU. Розміри виробу: ширина 96 мм, глибина 54 мм, висота 96 мм, вага 300 г.
| Тип виробу або компоненту | Вимірювач потужності |
| Серія продукту | EasyLogic |
| Назва продукту | EasyLogic PM2200 |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| Частота мережі | 60 Гц |
| Частота вибірки | 64 зразки/цикл |
| Монтажна опора | рамка |
| Вимірювання струму | 5-6000 мА |
| Клеми підключення | входи напруги: Гвинтове з'єднання (верхній) 4 |
| Тип аналогового входу | напруга (impedance > 5 МОм) |
| Категорія перенапруги | ІІІ |
| Клас точності | клас 5 гармонійні спотворення (I THD і U THD) |
| Підтримка комунікаційного порту | блок гвинтових контактів RS485 |
| Ширина | 96 мм |
| Висота | 96 мм |
| Глибина | вбудований: 61.64 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -10-60 °C |
| Тип вимірювання | Розрахунковий струм нейтралі |
| Протокол порту обміну даними | Modbus RTU на 4800 біт/с, 9600 біт/с, 19200 біт/с, 38,4 кбіт/с парне/непарне або жодного - 2 дроти, ізоляція 2500 В |
| Відображення інформації | амплітуда гармонік |
| Ступінь захисту | IP30 Корпус: conforming to МЕК 60529 |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD |
| Вимірювання напруги | 480-999000 В змінний струм 50/60 Гц Із зовнішньою VT |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 2 В на 277 В (силові лінії постійного струму) |
| Матеріал | полікарбонат |
| Матеріал | захищений кодом доступу |
| Вогнестійкість | V-0 відповідно до UL 94 |
| Час оновлення | налаштовується від 1 до 60 хв |
| Максимальна споживана потужність [ВА] | 6 В·А на 277 В змінний струм |
| Аналіз якості електроенергії | до 15-ї гармоніки |
| Діапазон вимірювання частоти | 45-65 Гц |
| [Us] номінальна напруга живлення | 44...277 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ +/- 10 % |
| Точність вимірювання | частота +/- 0.05 % |
| Колір дисплея | монохромний |
| Категорія вимірювання | категорія II 480-600 В |
| Запис даних | min/max для 8 параметрів128 x 128 пікселів |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 76 мм |
| Ширина | 96 мм |
- Ціна: 19 581,42 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

