![Ущільнююча кришка 60,5x22x23,5мм до трансформатору струму [METSECT5COVER] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829904966_uschilnyuyucha-krishka-605x22x235mm.jpg)
Ущільнююча кришка 60,5x22x23,5мм до трансформатору струму [METSECT5COVER] Schneider Electric
657,75 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: METSECT5COVER
Ущільнююча кришка до трансформатору струму
| Діапазон | PowerLogic |
| Назва продукту | CT |
| Назва пристрою | герметичне покриття |
| Тип виробу або компоненту | Ущільнювальна кришка |
| Категорія аксесуара/запасної частини | Аксесуар для захисту |
| Ширина | 60,5 мм |
| Висота | 22 мм |
| Глибина | 23,5 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 657,75 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

