![Незалежний розчіплювач MX 220-240В AC для GZ1E [GZ1AS225] Easy TeSys Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6821979305_nezalezhnij-rozchiplyuvach-mx.jpg)
Незалежний розчіплювач MX 220-240В AC для GZ1E [GZ1AS225] Easy TeSys Schneider Electric
2 276,05 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: GZ1AS225
Незалежний розчіплювач MX до вимикачів EasyTeSys GZ1 220-240В 50Гц. Встановлюється з лівого боку автоматичного вимикача, підключення за допомогою гвинтових клем. Сертифіковано за кількома стандартами (IEC, UL, CSA, CCC, EAC) і відповідає вимогам Green Premium (RoHS/REACh).
| Серія продукту | Easy TeSys |
| Сумісність серії | EasyPact (EasyPact TVS) GZ1E автоматичний вимикач |
| [Uc] напруга схеми керування | 220...240 В змінний струм 50 Гц |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Маса нетто | 0.105 кг |
| Тип виробу або компоненту | шунтування |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач |
| Країна виробник | Чеська Республіка |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 240 В |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
- Ціна: 2 276,05 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

