Реле захисту 5,5-8, LR2K0314
Реле захисту 5,5-8
| Серія продукту | TeSys |
| Назва пристрою | LR2K |
| Сумісність продуктів | LP1K |
| Тип виробу або компоненту | диференціальне теплове реле перевантаження |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 58 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Маса нетто | 0.145 кг |
| Частота мережі | <= 400 Гц |
| Компонування допоміжного контакту | 1 нормально відкритий + 1 нормально закритий |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому | 6 А для схема сигналізації |
| Стандарти | BS 4941 |
| Чутливість до розриву фази | так відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ DC-13 для схема сигналізації |
| Межі регулювання теплового захисту | 5.5-8 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30-60 °C зі зниженням відповідно до МЕК 60947 |
| Клас теплового перевантаження | клас 10А відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Номінальний струм запобіжника | 6 А gG для схема сигналізації відповідно до МЕК 60947 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ |
| Ступінь захисту | IP2x відповідно до МЕК 60529 |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач 2 кабель(і) 0.34-1.5 мм2 гнучкий з кабельним наконечником |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | коло подачі живлення: 600 В відповідно до CSA C22.2 № 14 |
| Момент затягування | 1.3 Н.м - на Гвинтовий затискач - з викруткою хрестоподібний № 2 |
| Монтажна опора | рейка, зі спеціальними аксесуарами |
| Тип керування | селекторний перемикач ручне або автоматичне скидання |
| Вогнестійкість | 850 °C відповідно до МЕК 60695-2-1 |
| Країна виробник | Чеська Республіка |
| Виробник | Schneider Electric |