Теплове реле перевантаження 25-40A КЛАС 10A, LRD340
Теплове реле перевантаження 25-40A клас 10A
| Серія продукту | TeSys Deca |
| Назва пристрою | LRD |
| Сумісність продуктів | LC1D40A |
| Тип виробу або компоненту | диференціальне теплове реле перевантаження |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 123 мм |
| Маса нетто | 0.375 кг |
| Частота мережі | 0...400 Гц |
| Компонування допоміжного контакту | 1 нормально відкритий + 1 нормально закритий |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому | 5 А для схема сигналізації |
| Стандарти | EN 50495 |
| Чутливість до розриву фази | струм відключення 130 % від Ir на двох фазах, остання на 0 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 690 В змінний струм 0...400 Гц для коло подачі живлення відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Межі регулювання теплового захисту | 30-40 А |
| Тип мережі | ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C без заниження відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Клас теплового перевантаження | клас 10А відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Номінальний струм запобіжника | 4 А BS для схема сигналізації |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Клеми підключення | коло подачі живлення: Гвинтові з'єднувачі EverLink BTR 1 кабель(і) 1-35 мм2 Твердий без кабельного наконечника |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | коло подачі живлення: 690 В відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Момент затягування | коло подачі живлення: 5 Н.м - на Гвинтові з'єднувачі EverLink BTR |
| Монтажна опора | під контактор |
| Тип керування | блакитний Кнопковий вимикач скидання |
| Вогнестійкість | V1 відповідно до UL 94 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |