Теплове реле перевантаження 7 A 10A, LRD14
Теплове реле перевантаження TeSys LRD, 10A/690V, діапазон теплового налаштування 7-10A, клас спрацьовування 10A, для захисту 3-фазних двигунів 4kW при 400V. Диференціальний пристрій з виявленням обриву фази та дисбалансу навантаження. У ньому передбачено регулятор температури, селектор ручного й автоматичного скидання, тестовий селектор для імітації кнопок відключення, скидання та зупинки, прапорець індикації та 2 допоміжні контакти 1NO+1NC для сигналізації про несправність. Налаштування захищені прозорою кришкою, що закривається за допомогою пломбування. Підключення здійснюється за допомогою гвинтових клем, підключається безпосередньо до нижніх клем 3-полюсних контакторів LC1D09-D38. Монтаж здійснюється на DIN-рейку або гвинтове кріплення, окремо від контактора, за допомогою клемної колодки LAD7B106 (замовляється окремо). Сертифіковано за кількома стандартами (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, ATEX, Marine), відповідає вимогам Green Premium (RoHs/Reach).
| Серія продукту | TeSys Deca |
| Назва пристрою | LRD |
| Сумісність продуктів | LC1D18 |
| Тип виробу або компоненту | диференціальне теплове реле перевантаження |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 66 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Маса нетто | 0.124 кг |
| Частота мережі | 0...400 Гц |
| Компонування допоміжного контакту | 1 нормально відкритий + 1 нормально закритий |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому | 5 А для схема сигналізації |
| Стандарти | EN 50495 |
| Чутливість до розриву фази | струм відключення 130 % від Ir на двох фазах, остання на 0 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 690 В змінний струм 0...400 Гц для коло подачі живлення відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Межі регулювання теплового захисту | 7-10 А |
| Тип мережі | ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C без заниження відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Клас теплового перевантаження | клас 10А відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Номінальний струм запобіжника | 4 А BS для схема сигналізації |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Клеми підключення | коло подачі живлення: Гвинтовий затискач 1 кабель(і) 1-6 мм2 Твердий без кабельного наконечника |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | коло подачі живлення: 690 В відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Момент затягування | коло подачі живлення: 1.7 Н.м - на Гвинтовий затискач |
| Монтажна опора | під контактор |
| Тип керування | блакитний Кнопковий вимикач скидання |
| Вогнестійкість | V1 відповідно до UL 94 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |