Теплове реле Е 30…40A, LRE355
Реле LRE — це диференціальне теплове реле перевантаження для використання з запобіжниками або магнітними автоматичними вимикачами GV2 L і GV3 L. Його температурний діапазон налаштування становить 30-40 A 50/60 Гц, а клас спрацьовування — 10 A відповідно до IEC 60947-4-1. Його можна встановлювати безпосередньо на контактори EasyPact TVS за допомогою гвинтових затискачів. Він захищає незбалансоване навантаження та двигуни потужністю 18,5 кВт при 400 В змінного струму. Він забезпечує ручне або автоматичне скидання, допоміжний контакт відключення та індикатор спрацьовування. Доступний у всьому світі, він сертифікований за кількома стандартами (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine) і відповідає вимогам Green Premium (RoHs/Reach).
| Серія продукту | Easy TeSys |
| Назва пристрою | LRE |
| Сумісність продуктів | LC1E40...95 |
| Тип виробу або компоненту | диференціальне теплове реле перевантаження |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 113 мм |
| Маса нетто | 0.47 кг |
| Частота мережі | 50...60 Гц |
| Компонування допоміжного контакту | 1 нормально відкритий + 1 нормально закритий |
| [Ith] умовний тепловий струм у відкритому | 5 А для схема сигналізації |
| Стандарти | МЕК 60947-5-1 |
| Чутливість до розриву фази | струм відключення 130 % від Ir на двох фазах, остання на 0 відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | <= 690 В змінний струм |
| Межі регулювання теплового захисту | 30-40 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-70 °C зі зниженням |
| Електрична міцність ізоляції | 6 кВ на 50 Гц відповідно до МЕК 60255-5 |
| Клас теплового перевантаження | клас 10А відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Номінальний струм запобіжника | 5 А gG для схема сигналізації |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Клеми підключення | коло подачі живлення: Гвинтовий затискач 1 4-35 мм2 - жорсткість кабелю: Твердий без кабельного наконечника |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 690 В відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Поріг відключення | 1.14 +/- 0.06 Ir відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Момент затягування | схема сигналізації: 1.7 Н.м - на Гвинтовий затискач |
| Монтажна опора | рейка, зі спеціальними аксесуарами |
| Тип керування | Кнопковий вимикач |
| Вогнестійкість | 850 °C відповідно до МЕК 60068-2-1 |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Schneider Electric |