![Ковпачки кінцеві для гребінчастих шин 1P+N (40 шт.) [A9X21094] Acti9 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6801186201_kovpachki-kintsevi-dlya.jpg)
Ковпачки кінцеві для гребінчастих шин 1P+N (40 шт.) [A9X21094] Acti9 Schneider Electric
1 276,85 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: A9X21094
Кінцева кришка Acti9 для гребінчастої шинки. Полюси 1P+N. Комплект із 40 штук. Розміри: (Ш) 170 мм x (В) 30 мм x (Г) 80 мм. Вага виробу 120 г. Колір продукту жовтий.
| Сумісність серії | Acti9 Гребінчаста шинка |
| Тип виробу або компоненту | Кінцевий ковпачок для гребінчастої шинки |
| Опис полюсів | 1P + N |
| Кількість в одному комплекті | Набір з 40 штук |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 30 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Польща |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полюсів, шт. | 1 |
| Матеріал виробу | Пластик |
- Ціна: 1 276,85 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

