![Сутінковий вимикач програмований 16A 230V 1-99000Lx 1 контакт з датчиком зовнішній [CCT15494] IC100kp SMART Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313956_sutinkovij-vimikach-programovanij.jpg)
Сутінковий вимикач програмований 16A 230V 1-99000Lx 1 контакт з датчиком зовнішній [CCT15494] IC100kp SMART Schneider Electric
29 352,36 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15494
IC100kp+ SMART цифровий сутінковий вимикач. Ширина 45 мм (5 модулів по 9 мм). Для запуску та зупинки електричного навантаження відповідно до виміряного рівня освітлення від 1 до 99 000 люкс. Інтегрований таймер із циклом перемикання 7 днів (щотижня). Кількість операцій перемикання: 84. Автономна робота при відключенні мережі, резерв акумулятора: 10 років. Можливе ручне та дистанційне перевизначення. 1 канальний вихід. Програмування можна виконати за допомогою ключа пам’яті та програмного забезпечення через ПК. Тримач посібника користувача з лівого боку виробу дозволяє легко дістати документ.
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | програмований сутінковий вимикач з функцією реле часу |
| Тип налаштування | тижневе програмування |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Клеми підключення | 1 x 2.5-2.5 мм2 Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий з втулкою |
| Тип контакту та з'єднання | перемикаючий контакт |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 92.6 мм |
| Глибина | 66.7 мм |
| Маса нетто | 134 г |
| Тип виходу | сухий контакт |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.8 В режим очікування |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-55 °C |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Тип електричного навантаження | > 2 Вт Світлодіодна лампа: 200 Вт |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років |
| Стандарти | EN 60669-2-1 |
| Точність | +/- 0.25 с/день 25 °C |
| Максимальна кількість перемикань | 84 |
| Тип керування | за розкладом |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Доступна функція | попередній вибір вимикача |
| Кількість каналів | 1 |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 1-99000 люкс |
| Додаткове обладнання | датчик сутінків зовнішній |
| Діапазон затримки часу | 0...59 хв (вимкнено) |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний поріг увімкнення фотореле | 99000 |
| Основні атрибути | |
| Мінімальний поріг увімкнення фотореле | 1 |
| Поріг увімкнення | Регульований |
| Фотодатчик | Виносний |
- Ціна: 29 352,36 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

