![Cутінкове реле 16A 230V 2-2000Lx з датчиком зовнішній [CCT15369] IC2000d Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313510_cutinkove-rele-16a.jpg)
Cутінкове реле 16A 230V 2-2000Lx з датчиком зовнішній [CCT15369] IC2000d Schneider Electric
10 722,51 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15369
Аналоговий сутінковий вимикач IC2000 шириною 18мм (2 модуля по 9мм). Пизначений для замикання або розмикання контакту при зниженні або підвищенні яскравості відповідно вище обраного порогу. Регульований поріг яскравості: від 2 до 2000 люкс. Поставляється з одноканальним зовнішнім настінним датчиком.
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | сутінковий вимикач |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Клеми підключення | 2 x 0.5-2.5 мм2 Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально відкритий |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 85.5 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Маса нетто | 111 г |
| Тип виходу | сухий контакт |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.5 В режим очікування |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30-55 °C |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Тип електричного навантаження | > 2 Вт Світлодіодна лампа: 200 Вт |
| Стандарти | EN 60669-2-1 |
| Точність | +/- 0.25 с/день 25 °C |
| Тип керування | за визначенням яскравості |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Кількість каналів | 1 |
| Ступінь захисту | IP55 (датчик) |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 2-2000 люкс |
| Додаткове обладнання | датчик сутінків зовнішній |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Іспанія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Основні атрибути | |
| Максимальний поріг увімкнення фотореле | 2000 |
| Мінімальний поріг увімкнення фотореле | 2 |
| Поріг увімкнення | Регульований |
| Фотодатчик | Виносний |
- Ціна: 10 722,51 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

