![Датчик зовнішнього освітлення аналоговий 2-2000Lx IP55 [CCT15263] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313505_datchik-zovnishnogo-osvitlennya.jpg)
Датчик зовнішнього освітлення аналоговий 2-2000Lx IP55 [CCT15263] Schneider Electric
10 296,60 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15263
Аналоговий датчик зовнішнього освітлення. Для сутінкових вимикачів IC2000p+, IC2000 і IC100. Для зовнішнього встановлення та застосування. Діапазон яскравості: 2-2000 люкс. Довжина кабелю: максимально 50 м. Ступінь захисту: IP55.
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | настінна комірка |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Маса нетто | 40.5 г |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40-70 °C |
| Довжина кабеля | 50 м |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 2-2000 люкс |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Максимальний поріг включення фотореле | 2000 люкс |
| Мінімальний поріг включення фотореле | 2 люкс |
| Поріг включення | Регульований |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Фотодатчик | Виносний |
- Ціна: 10 296,60 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

