![Сутінковий вимикач програмований 16А 230V 2 контакти [CCT15245] IC ASTRO SMART Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313501_sutinkovij-vimikach-programovanij.jpg)
Сутінковий вимикач програмований 16А 230V 2 контакти [CCT15245] IC ASTRO SMART Schneider Electric
25 356,47 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: CCT15245
Програмоване астрономічне сутінкове реле IC Astro SMART. Ширина 45 мм (5 модулів по 9 мм). Використовується комутації електричного навантаження відповідно до часу сходу та заходу сонця. Немає необхідності використовувати датчик освітленості, оскільки час сходу та заходу сонця розраховується автоматично відповідно до географічного розташування. Інтегрований таймер із циклом перемикання 7 днів (щотижня). 84 операції перемикання. Автономна робота при відключенні мережі, резерв батареї: 10 років. Можливе ручне та дистанційне керування 2-канальними виходами. Програмування також можна виконати за допомогою ключа пам’яті та програмного забезпечення для ПК. Тримач посібника користувача з лівого боку продукту забезпечує легкий доступ до документа.
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | програмований астрономічний сутінковий вимикач |
| Тип налаштування | тижневе програмування |
| Мінімальний струм перемикання | 100 мА 24 В змінного струму/постійного струму |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Клеми підключення | 1 x 2.5-2.5 мм2 Гвинтові затискачі Твердий або гнучкий з втулкою |
| Тип контакту та з'єднання | перемикаючий контакт |
| Монтажна опора | TH35 DIN-рейка відповідно до EN 60715 |
| Ширина | 45 мм |
| Висота | 92.6 мм |
| Глибина | 66.7 мм |
| Маса нетто | 141 г |
| Тип виходу | сухий контакт |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.5 В режим очікування |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30-55 °C |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 250 В змінний струм pf = 1 |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодна лампа > 2 Вт 200 Вт |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років |
| Стандарти | EN 60730-2-7:2010 |
| Точність | +/- 0.25 с/день 25 °C |
| Максимальна кількість перемикань | 84 |
| Тип керування | за розрахунком часу сходу/заходу сонця |
| Клас електричної ізоляції | клас II |
| Доступна функція | графіки відпусток |
| Кількість каналів | 2 |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
- Ціна: 25 356,47 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

