![Однофазне реле контролю струму 0,3-15A 24/240В [RM35JA32MR] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313498_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю струму 0,3-15A 24/240В [RM35JA32MR] Schneider Electric
8 812,18 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RM35JA32MR
Реле контролю струму 0,3-15A
| Серія продукту | Harmony |
| Тип виробу або компоненту | реле контролю струму |
| [In] номінальний струм | 8 А |
| [Us] номінальна напруга живлення | Змінний/постійний струм non self-powered |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C на 50 Гц |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Ступінь захисту | IP30 відповідно до МЕК 60529 (корпус) |
| Ширина | 35 мм |
| Маса нетто | 0.12 кг |
| Гістерезис | 3-3 % фіксований з повна шкала для віконного режиму |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 1 x 0.2...1 x 2.5 мм2 (AWG 24...AWG 14) гнучкий з кабельним наконечником |
| Місцева сигналізація | для Живлення увімкнено СВІТЛОДІОД (зелений) |
| Похибка вимірювання | 0.05 %/°C при коливаннях температури |
| [Uc] напруга схеми керування | 24...240 В |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| Стандарти | МЕК 60255-1 |
| Вихідні контакти | 2 C/O |
| Час реакції | <= 500 мс (при перетині порогу) |
| Категорія застосування | DC-1 відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Категорія перенапруги | ІІІ відповідно до UL 508 |
| Тип витримки часу | регульований 0.1...30 с, +/- 10 % максимального значення шкали Tt- time delay upon fault |
| Параметри релейного моніторингу | виявлення надлишкового або недостатнього струму |
| Діапазон вимірювань | 150 мА ... 15 А струм Змінний/постійний струм 50/60 Гц |
| Тип керування | with test button |
| Межі напруги живлення | 20.4-264 В змінний/постійний струм |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Випробувальна напруга діелектрика | 2.5 кВ змінний струм 50 Гц, 1 хв відповідно до МЕК 60255-27 |
| Комутаційна здатність [ВА] | 2000 В·А |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В змінний струм |
| Тип контакту та з'єднання | 2 перемикаючі контакти |
| Номінальний вихідний струм | 8 А |
| Матеріал корпусу | Самозагасаючий пластик |
| Межі напруги ланцюга керування | - 15 % + 10 % Un |
| Опір ізоляції | > 100 МОм на 500 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ відповідно до МЕК 60255-27 |
| Затримка пуску після включення живлення | 0.3 с |
| Стабільність та повторюваність характеристики | +/- 2 % для затримка часу |
| Максимальний цикл вимірювання | 100 мс цикл вимірюв. як середньоквадрат. значення |
| Інтегральний час | 1500 мс при максимальній напрузі |
| Максимальний струм перемикання | 8 А змінний струм |
| Функціональність | виявлення перенапруги або недонапруги |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 1.5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Точність налаштування порогу перемикання | +/- 10 % від повної шкали |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Номінальний струм | 8 А |
- Ціна: 8 812,18 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

