![Однофазне реле контролю 5А 65-260В підвищеної та зниженої напруги [RM17UAS15] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799313132_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю 5А 65-260В підвищеної та зниженої напруги [RM17UAS15] Schneider Electric
10 999,27 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RM17UAS15
Реле контролю напруги мін/макс.
| Серія продукту | Harmony |
| Тип виробу або компоненту | реле контролю напруги |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| [Us] номінальна напруга живлення | self-powered |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-50 °C |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм відповідно до МЕК 60715 |
| Ступінь захисту | IP30 відповідно до МЕК 60529 (корпус) |
| Ширина | 17.5 мм |
| Маса нетто | 0.08 кг |
| Гістерезис | 5-20 % з поргові налаштування |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 x 0.2...2 x 1.5 мм2 (AWG 24...AWG 16) гнучкий з кабельним наконечником |
| Споживана потужність [ВА] | 0-3 В·А змінний струм |
| Місцева сигналізація | для реле увімкнено СВІТЛОДІОД (жовтий) |
| Похибка вимірювання | 0.2 %/°C при коливаннях температури |
| [Uc] напруга схеми керування | 110...240 В |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 400 В відповідно до МЕК 60664-1 |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| Стандарти | МЕК 60255-6 |
| Робоча швидкість | <= 360 операцій/год повне навантаження |
| Вихідні контакти | 1 C/O |
| Категорія застосування | DC-14 відповідно до МЕК 60947-5-1 |
| Категорія перенапруги | ІІІ відповідно до МЕК 60664-1 |
| Тип витримки часу | регульований 0.1...10 с, 0 + 10 % Tt- time delay upon fault |
| Параметри релейного моніторингу | автономний |
| Діапазон вимірювань | 65...260 В напруга Змінний/постійний струм 50/60 Гц |
| Тип керування | без тестової кнопки |
| Межі напруги живлення | 50-270 В змінний/постійний струм |
| Механічна зносостійкість | 30000000 циклів |
| Частота схеми керування | 50...60 Гц +/- 10 % частота |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Випробувальна напруга діелектрика | 2 кВ змінний струм 50 Гц, 1 хв відповідно до МЕК 60664-1 |
| Комутаційна здатність [ВА] | 1250 В·А |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В Змінний/постійний струм |
| Тип контакту та з'єднання | 1 перемикаючий контакт |
| Номінальний вихідний струм | 5 А |
| Конкретне застосування виробу | для однофазного і постійного живлення |
| Матеріал корпусу | Самозагасаючий пластик |
| Опір ізоляції | > 500 МОм на 500 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ відповідно до МЕК 60664-1 |
| Затримка пуску після включення живлення | 500 мс змінний струм |
| Стабільність та повторюваність характеристики | +/- 1 % для затримка часу |
| Максимальний цикл вимірювання | 150 мс цикл вимірюв. як середньоквадрат. значення |
| Інтегральний час | 1500 мс затримка часу |
| Максимальний струм перемикання | 5 А Змінний/постійний струм |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 1 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Полярність | нереверсивна полярність на постійному струмі |
| Точність вимірювання | +/- 10 % максимального значення шкали |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 260 В |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 65 В |
- Ціна: 10 999,27 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

