![Однофазне реле напруги 1P+N 40А 230В [EZ9C1240] EZ9 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799312679_odnofazne-rele-naprugi.jpg)
Однофазне реле напруги 1P+N 40А 230В [EZ9C1240] EZ9 Schneider Electric
2 196,98 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: EZ9C1240
Реле напруги Easy9 - це низьковольтне модульне обладнання. Реле напруги 1P+N з номінальним струмом 40A. Реле напруги спрацьовує при підвищенні напруги до 265 В змінного струму та при пониженні до 160 В змінного струму . Номінальна робоча напруга Ue 440 В змінного струму. Номінальна напруга ізоляції Ui 500 В змінного струму. Номінальна імпульсна напруга Uimp 4 кВ. Робоча частота 50 Гц. Він може бути встановлений на DIN-рейку. Його ширина становить 4 модулі по 9 мм. Розміри: (Ш) 36 мм x (В) 84,8 мм x (Г) 68 мм. Колір світло-сірий (RAL7035). Відповідно до стандарту IEC 60529, ступінь захисту IP20 або IP40 при встановленні модульну шафу. Робоча температура від -25°C до 55°C. Температура зберігання від -40°C до 80°C.
| Серія продукту | Easy9 |
| Тип виробу або компоненту | реле контролю напруги |
| [Ie] номінальний робочий струм | 40 А |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-55 °C |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Ступінь захисту | IP40 (передня панель) відповідно до МЕК 60529 |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 84.8 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу (нижнє підключення) 1-25 мм2 гнучкий з кабельним наконечником |
| Місцева сигналізація | Індикатор червоний повільне миготіння: знижена напруга |
| [Uc] напруга схеми керування | 230 В Змінний струм 50 Гц |
| Перезавантаження | автоматичне скидання 25-35 с |
| Тип захисту | недонапруження: 160 В |
| Компонування полюсного контакту | 1 NC |
| Електрична зносостійкість | 12000 циклів |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 500 В змінний струм 50 Гц |
| Пускова потужність [ВА] | 4 В·А |
| Опис полюсів | 1P + Ns |
| Порогова напруга спрацьовування | знижена напруга 195 В |
| Момент затягування | силові клеми: 3.5-3.5 Н.м Зверху або знизу |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 440 В змінний струм 50 Гц |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
| Кількість фаз | 1 |
- Ціна: 2 196,98 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

