![Однофазне реле контролю напруги 8А 230В [A9E21182] iRCU Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799312678_odnofazne-rele-kontrolyu.jpg)
Однофазне реле контролю напруги 8А 230В [A9E21182] iRCU Schneider Electric
11 052,29 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9E21182
Acti9 iRCU це реле контролю напруги. Має перемикаючий контакт (закритий/відкритий).
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | реле управління |
| [Ie] номінальний робочий струм | 8 А на 250 В змінний струм 50/60 Гц (cos Phi = 1) |
| [Us] номінальна напруга живлення | 230 В змінний струм в 50/60 Гц |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5-55 °C |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 4 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Ширина | 36 мм |
| Висота | 88.1 мм |
| Глибина | 67 мм |
| Маса нетто | 0.215 кг |
| Гістерезис | 5-50 % |
| Клеми підключення | клеми тунельного типу6 кабель(і) 1.5-1.5 мм2 жорсткий |
| Сигнальні контакти | 1 C/O |
| Споживана потужність [ВА] | 3 В·А |
| Діапазон затримки часу | 0.1...10 с |
| Поріг відключення | 10...100 % |
| Місцева сигналізація | зелений світлодіод для увімкнення живлення |
| Похибка вимірювання | +/- 10 % |
| Діапазон аналогового входу | 10...100 В змінного струму |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Італія |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість фаз | 1 |
| Основні | |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Технічні характеристики | |
| Номінальний струм | 8 А |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
- Ціна: 11 052,29 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

