![Таймер електронний багатофункціональний 10A 230V AC 4 канали річний [CCT15940] Acti9 ITA Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799312097_tajmer-elektronnij-bagatofunktsionalnij.jpg)
Таймер електронний багатофункціональний 10A 230V AC 4 канали річний [CCT15940] Acti9 ITA Schneider Electric
34 732,94 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15940
Багатофункціональний таймер 4 канали
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | річний програмований реле часу |
| Тип налаштування | функція відсутності на свята |
| Тривалість циклу | 24 години + 7 днів + рік |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм на 50/60 Гц |
| Час перемикання | автоматичний |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 8 |
| Ширина | 71.5 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі |
| Мінімальна тривалість інтервалу | 1 s |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30-55 °C |
| Максимальний струм перемикання | 6 А - 250 В змінний струм pf = 0.6 |
| Термін резервного зберігання даних | 10 років економії часу та програми |
| Максимальна кількість перемикань | 300 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Доступна функція | автоматичний перехід на зимовий/літній час |
| Кількість каналів | 4 |
| Точність | +/- 0.5 с/день 20 °C |
| Кількість входів | 2 вхід(и) імпульсний і підтримуваний |
| Тип акумулятора | літієва |
| Термін служби батареї | 10 рік(роки) |
| Тип дисплея | Підсвічування LCD |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 10 А |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 230 В |
- Ціна: 34 732,94 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

