![0,1сек-100годин затримка на увімкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE17RAMU] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799309611_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
0,1сек-100годин затримка на увімкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE17RAMU] Schneider Electric
3 397,45 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RE17RAMU
Реле часу модульне, ~24-240В, =24В
| Тип виробу або компоненту | двофункціональне реле |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм перемикання | 8 А змінний/постійний струм |
| Тип витримки часу | затримка увімкнення живлення |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 x 0.2...2 x 1.5 мм2 (AWG 24...AWG 16) гнучкий з кабельним наконечником |
| Стандарти | МЕК 61000-6-2 |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 0.6 В в 24 В постійний струм |
| Електрична міцність ізоляції | 2.5 кВ 1 mA/1 хвилина 50 Гц відповідно до МЕК 61812-1 |
| Відхилення напруги | +/- 0.2 %/В |
| Діапазон затримки часу | 1...10 год |
| Вхідна напруга | 10 В |
| Відключаюча здатність | 2000 В·А |
| Ширина | 17.5 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 72 мм |
| Частота мережі живлення | 50...60 Гц +/- 5 % |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C |
| Максимальна затримка зворотнього зв'язку | 100 мс |
| Тип керування | селекторний перемикач Лицьова панель |
| Споживана потужність [ВА] | 0-32 В·А на 240 В змінний струм |
| Ступінь захисту | IP50 відповідно до МЕК 60529 (передня панель) |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| [Uc] напруга схеми керування | 24...240 В |
| Інтегральний час | 120 мс після зняття напруги постійно |
| Тип контакту та з'єднання | 1 перемикаючий контакт |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Номінальний вихідний струм | 8 А |
| Матеріал корпусу | самозатухаючий |
| Тип виходу | релейний |
| Налаштування точності витримки часу | +/- 10 % від повної шкали на 25 °C відповідно до МЕК 61812-1 |
| Опір ізоляції | 100 МОм на 500 В постійний струм відповідно до МЕК 60664-1 |
| Діапазон напруги | 0.85...1.1 Us |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В змінний струм |
| Функціональність | витримка часу на увімкнення |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В постійний струм |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів для резистивний навантаження (8 А на 250 В змінний струм максимум) |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 5 кВ впродовж 1.2/50 мкс |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Увімкнення |
- Ціна: 3 397,45 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

