![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799308337_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric
4 878,29 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RE22R2MMW
Реле часу багатофункціональне
| Тип виробу або компоненту | багатофункціональне реле |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм перемикання | 8 А |
| Тип витримки часу | симетричне миготіння |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 x 2.5 мм2 без кабельного наконечника |
| Стандарти | МЕК 61000-6-3 |
| Електрична міцність ізоляції | 2.5 кВ для 1 mA/1 хвилина на 50 Гц відповідно до МЕК 61812-1 |
| Відхилення напруги | +/- 0.2 %/В |
| Діапазон затримки часу | 6...60 хв |
| Відключаюча здатність | 2000 В·А |
| Ширина | 22.5 мм |
| Частота мережі живлення | 50...60 Гц +/- 5 % |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C |
| Максимальна затримка зворотнього зв'язку | 100 мс |
| Тип керування | поворотна ручка Лицьова панель |
| Споживана потужність [ВА] | 3-3 В·А на 240 В змінний струм |
| Ступінь захисту | IP40 Передня панель: conforming to МЕК 60529 |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| [Uc] напруга схеми керування | 12...240 В |
| Інтегральний час | 120 мс після зняття напруги |
| Тип контакту та з'єднання | 2 C/O |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Номінальний вихідний струм | 8 А |
| Матеріал корпусу | самозатухаючий |
| Тип виходу | релейний |
| Налаштування точності витримки часу | +/- 10 % від повної шкали на 25 °C відповідно до МЕК 61812-1 |
| Опір ізоляції | 100 МОм на 500 В постійний струм відповідно до МЕК 60664-1 |
| Діапазон напруги | 0.85...1.1 Us |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В |
| Функціональність | багатофункціональний |
| [Us] номінальна напруга живлення | 12...240 В Змінний/постійний струм |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів для резистивний навантаження , 8 А на 250 В, AC |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 5 кВ відповідно до МЕК 61812-1 |
| Споживання енергії [Вт] | 1.5 В на 240 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 0.1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення/Ввімкнення |
- Ціна: 4 878,29 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6799308338_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6799308339_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6799308340_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6799308341_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6799308342_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
![0,1сек-100годин затримка на увімкнення/вимкнення реле часу багатофункціональне 5A 12-240В AC/DC [RE22R2MMW] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6799308343_w159_h159_01sek-100godin-zatrimka-na.jpg)
