![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799308328_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric
5 314,98 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RE22R1KMR
Реле часу затримка вимикання
| Тип виробу або компоненту | однофункціональне реле |
| [In] номінальний струм | 5 А |
| Максимальний струм перемикання | 5 А |
| Тип витримки часу | затримка на вимкнення |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 x 0.2...2 x 1.5 мм2 (AWG 24...AWG 16) гнучкий з кабельним наконечником |
| Стандарти | UL 508 |
| Електрична міцність ізоляції | 2.5 кВ для 1 mA/1 хвилина на 50 Гц між виходом реле та джерелом живлення з базова ізоляція відповідно до МЕК 61812-1 |
| Відхилення напруги | +/- 0.2 %/В |
| Діапазон затримки часу | 30...300 с |
| Вхідна напруга | <= 2.4 В |
| Ширина | 22.5 мм |
| Частота мережі живлення | 50...60 Гц +/- 5 % |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-60 °C |
| Максимальна затримка зворотнього зв'язку | 350 мс |
| Тип керування | поворотна ручка |
| Споживана потужність [ВА] | 3-3 В·А на 240 В змінний струм |
| Ступінь захисту | IP20 клеми: conforming to МЕК 60529 |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| [Uc] напруга схеми керування | 24...240 В |
| Інтегральний час | 100 мс після зняття напруги |
| Тип контакту та з'єднання | 1 ВХІД/ВИХІД |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Номінальний вихідний струм | 5 А |
| Матеріал корпусу | самозатухаючий |
| Тип виходу | релейний |
| Налаштування точності витримки часу | +/- 10 % від повної шкали на 25 °C відповідно до МЕК 61812-1 |
| Опір ізоляції | 100 МОм на 500 В постійний струм відповідно до МЕК 60664-1 |
| Діапазон напруги | 0.85...1.1 Us |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В змінний струм |
| Функціональність | час затримки на вимкнення |
| [Us] номінальна напруга живлення | 24...240 В Змінний/постійний струм 50/60 Гц |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В постійний струм |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів, 5 А на 250 В, AC-1 |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 5 кВ для 1.2-50 мкс відповідно до МЕК 60664-1 |
| Споживання енергії [Вт] | 2 В на 240 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Комутаційна здатність [ВА] | 1250 В·А |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 5 А |
| Мінімальний час затримки | 1 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 240 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC/DC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 5 314,98 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6799308329_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6799308330_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6799308331_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6799308332_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 6](https://images.prom.ua/6799308333_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
![1сек-10хв затримка на вимкнення реле часу 5A 24-240В AC/DC [RE22R1KMR] Schneider Electric, фото 7](https://images.prom.ua/6799308334_w159_h159_1sek-10hv-zatrimka-na.jpg)
