![0,5сек-20хв затримка на вимкнення реле часу 16A 230V AC [CCT15233] Acti9 MIN Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799307356_05sek-20hv-zatrimka-na.jpg)
0,5сек-20хв затримка на вимкнення реле часу 16A 230V AC [CCT15233] Acti9 MIN Schneider Electric
8 600,11 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT15233
Електронний пристрій короткочасного увімкнення освітлення Acti 9 MINp. Пристрій замикає, потім розмикає контакт через визначений час. Забезпечує попередження про те, що освітлення ось-ось вимкнеться мерехтінням світла лампи (попередження про вимкнення). Час затримки регулюється від 0,5 до 20 хв. Функції: три режими роботи, які вибираються перемикачем на передній панелі. Режим таймера з вбудованою функцією попередження про вимкнення. Лампа блимає за 40 і 30 секунд до закінчення часу витримки. Режим таймера без функції попередження про вимкнення. Режим постійного освітлення. Номінальна напруга (Ue): 230 В змінного струму, 50/60 Гц. Споживання 6 ВА. Робоча температура від -25°C до +50°C. Ширина 2 модулі по 9 мм. Клас ізоляції: клас II. Ступінь захисту: IP20B. Номінальна потужність вихідного контакту 250 В: 16 A cos Phi 1. Час затримки (увімкнення та вимкнення): регулюється від 0,5 до 20 хв. Кількість каналів: 1.
| Серія продукту | Acti9 |
| Тип виробу або компоненту | безшумний електронний таймер |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Назва продукту | Acti 9 MIN |
| Маса нетто | 103 г |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 66 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-50 °C |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі - <= 6 мм2 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +10 % -15 % на 50/60 Гц |
| Споживана потужність [ВА] | 6 В·А |
| Максимальний струм перемикання | 16 А - 230 В змінний струм pf = 1 |
| Тип електричного навантаження | люмінесцентна лампа з послідовною корекцією. Звичайний баласт 3600 ВА |
| Витримка часу | регулюється від 0,5 до 20 хвилин |
| Доступна функція | попередження про вимкнення |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Німеччина |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Мінімальний час затримки | 0.5 сек |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Функція затримки вмик./вимк. | Вимкнення |
- Ціна: 8 600,11 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

