![Реле контролю рівня рідини 8A 2CO 24-240V AC/DC [RM22LA32MR] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6799307334_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
Реле контролю рівня рідини 8A 2CO 24-240V AC/DC [RM22LA32MR] Schneider Electric
5 414,72 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: RM22LA32MR
Реле контролю рівня рідини
| Тип виробу або компоненту | реле контролю рівня |
| Номінальний вихідний струм | 8 А |
| Мінімальний струм перемикання | 10 мА на 5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 1 x 0.2...1 x 2.5 мм2 (AWG 24...AWG 14) гнучкий з кабельним наконечником |
| Ємність кабелю | 4.7 нФ на LS (низька чутливість) для кабель датчика |
| [Us] номінальна напруга живлення | Змінний/постійний струм non self-powered |
| Стандарти | МЕК 60255-1 |
| Вихідні контакти | 2 C/O |
| Випробувальна напруга діелектрика | 2.5 кВ змінний струм 50 Гц, 1 хв відповідно до МЕК 60255-27 |
| Комутаційна здатність [ВА] | 2000 В·А |
| Шкала чутливості | 50...1000 кОм HS (Висока чутливість) |
| Категорія застосування | DC-1 відповідно до МЕК 60947-4-1 |
| Максимальна напруга перемикання | 250 В змінний струм |
| Тип контакту та з'єднання | 2 перемикаючі контакти |
| Монтажна опора | 35 мм DIN-рейка відповідно до МЕК 60715 |
| Тип витримки часу | регульований 0.1...30 с, +/- 10 % максимального значення шкали Tt- time delay upon fault |
| Параметри релейного моніторингу | виявлення резистивними датчиками |
| Матеріал корпусу | Самозагасаючий пластик |
| [In] номінальний струм | 8 А |
| Ширина | 22.5 мм |
| Максимальна споживана потужність [Вт] | 1.5 В ПОСТІЙНИЙ СТРУМ |
| Регулювання чутливості | 5-100 % |
| Електрична зносостійкість | 100000 циклів |
| Стабільність та повторюваність характеристик | +/- 2 % для затримка часу |
| Максимальна напруга на електроді | 12 В змінний струм |
| Максимальний струм перемикання | 8 А змінний струм |
| Похибка вимірювання | 0.05 %/°C при коливаннях температури |
| Максимальна дальність кабелю між пристроям | 100 м між зонд і затримка |
| Матеріал контакту | без кадмію |
| Ступінь захисту | IP50 відповідно до МЕК 60529 (передня панель) |
| Максимальний струм електрода | 1 мА |
| Функціональність | виявлення резистивного зонда |
| Межі напруги живлення | 20.4-264 В змінний/постійний струм |
| Механічна зносостійкість | 10000000 циклів |
| Максимальний струм живлення для датчиків | 1 мА |
| Момент затягування | 0.6-1 Н.м відповідно до МЕК 60947-1 |
| [Uc] напруга схеми керування | 24...240 В |
| Затримка пуску після включення живлення | 0.6 с |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Індонезія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 50 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість контактів, шт. | 2 контакти |
| Номінальна робоча напруга за змінним струмом | 240 В |
- Ціна: 5 414,72 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Реле контролю рівня рідини 8A 2CO 24-240V AC/DC [RM22LA32MR] Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6799307335_w159_h159_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
![Реле контролю рівня рідини 8A 2CO 24-240V AC/DC [RM22LA32MR] Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6799307336_w159_h159_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
![Реле контролю рівня рідини 8A 2CO 24-240V AC/DC [RM22LA32MR] Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6799307337_w159_h159_rele-kontrolyu-rivnya.jpg)
