Допоміжний блок iACTc 230В ~, A9C18308
Acti9 iACTc є модульним допоміжним блоком з подвійним входом керування. Номінальна напруга живлення від 220 до 240 В, а напруга керування - від 230 до 240 В змінного струму. Встановлюється зліва від контакторів Acti9 iCT. Ступінь захисту - IP20 і IP40. Встановлюється на DIN-рейку. Сумісний тільки з усіма Acti9 iCT з силою струму більше або рівною 25А. Блок використовується для керування контактором в імпульсному режимі або для комбінування команд керування з фіксацією та імпульсним режимом. Відповідає стандарту IEC/EN 61095.
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iCT) |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 81 мм |
| Спосіб кріплення | фіксований, зліва від СТ |
| Клеми підключення | ланцюг управління жовті кліпси |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 440 В |
| Робоча температура навколишнього середовища | -5-50 °C |
| Довжина зачистки проводів | 9 мм |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-70 °C |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ |
| Момент затягування | 0.8-0.8 Н.м |
| [Uc] напруга схеми керування | 230...240 В Змінний струм 50/60 Гц Підтримується |
| [Us] номінальна напруга живлення | 220...240 В змінний струм в 50/60 Гц |
| Утримувана споживана потужність [ВА] | 3-3 В·А |
| Максимальний вихідний струм | 2 А пусковий |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |