Розчеплювач MSU ~230В, A9N26500
Розчеплювач MSU ~230В
| Тип виробу або компоненту | розчіплювач перенапруги |
| [Uc] напруга схеми керування | 230 В Змінний струм 50/60 Гц |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-50 °C |
| Стандарти | EN 50550 |
| Тропічне виконання | 2 відповідно до МЕК 60947-5-1 |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 DPN) |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | верхній: Так |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (Нижній) - 1 кабель(і) 0.5-2.5 мм2 - жорсткий |
| Спосіб кріплення | фіксація |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-85 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Місцева сигналізація | Індикатор дії |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 73.5 мм |
| Висота | 82.5 мм |
| Момент затягування | 1-1 Н.м Нижній |
| Сумісність продуктів | DT40 |
| Довжина зачистки проводів | 10 мм для Нижній з'єднання |
| Порогова напруга спрацьовування | 400 В 0.07...0.2 s |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Бельгія |