Розчеплювач MX 12-24В~, A9N26478
Розчеплювач MX 12-24В~
| Тип виробу або компоненту | Незалежний розчіплювач |
| [Uc] напруга схеми керування | 12...24 В Постійний струм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-50 °C |
| Стандарти | МЕК 60947-5-1 |
| Тропічне виконання | 2 відповідно до МЕК 60947-5-1 |
| Монтажна опора | симетрична din-рейка 35 мм |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti 9 SW60-DC) |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | верхній: Так |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач (Нижній) - 1 кабель(і) 0.5-2.5 мм2 - жорсткий |
| Спосіб кріплення | фіксація |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-85 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Місцева сигналізація | Індикатор дії |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 73.5 мм |
| Висота | 82.5 мм |
| Момент затягування | 1-1 Н.м Нижній |
| Сумісність продуктів | C60 |
| Довжина зачистки проводів | 9 мм для Нижній з'єднання |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Бельгія |