Розчеплювач iMN 48В~, A9A26961
Розчеплювач iMN 48В~
| Тип виробу або компоненту | Розмикаючий пристрій мінімальної напруги |
| [Uc] напруга схеми керування | 48 В Постійний струм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -35-70 °C |
| Стандарти | МЕК 60947-5-1 |
| Тропічне виконання | 2 відповідно до МЕК 60947-5-1 |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Сумісність серії | Acti9 (Acti9 iC40) |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Сумісність гребінчастих шин і розподільчих | верхній і нижній: Так |
| Клеми підключення | Клемна колодка - 2 кабель(і) 2.8-2.8 мм2 - гнучкий з кабельним наконечником |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-85 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Місцева сигналізація | Індикатор дії |
| Колір | Білий |
| Ширина | 18 мм |
| Момент затягування | 1-1 Н.м |
| Сумісність продуктів | iDPN Vigi |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Бельгія |