![Предохранитель цилиндрический плавкий 4A aM 10x38мм [DF2CA04] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6781643819_predohranitel-tsilindricheskij-plavkij.jpg)
Предохранитель цилиндрический плавкий 4A aM 10x38мм [DF2CA04] Schneider Electric
3 109,02 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: DF2CA04
Патронні запобіжники NFC, TESYS GS, циліндричні 10x38мм, тип запобіжника AM, 500 В змінного струму, 4 А
| Назва пристрою | DF2 |
| [In] номінальний струм | 4 А 500 В |
| Розмір запобіжника | 10 x 38 мм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 500 В змінний струм |
| Крива запобіжника | aM |
| Тип запобіжника | NFC |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна робоча напруга | 500 В |
| Номінальний струм плавкої вставки | 4 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарит (типорозмір) | 10x38 |
| Діаметр | 10 |
| Маркування | aM |
| Номінальна вимикальна здатність, kA | 50 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 |
- Ціна: 3 109,02 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

