![Імпульсне реле 2P 16A AC 12V DC 6V 2NO [A9C30012] iTL Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6781641046_impulsne-rele-2p.jpg)
Імпульсне реле 2P 16A AC 12V DC 6V 2NO [A9C30012] iTL Schneider Electric
3 189,89 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: A9C30012
Acti9 iTL це модульне імпульсне реле. Це двополюсне реле з 2 нормально відкритими контактами. Номінальний струм 16 А, робоча напруга 24-250 В змінного струму, напруга керування 12 В змінного струму або 6 В постійного струму. Електрична зносостійкість 200 000 циклів AC-21 або 100 000 циклів AC-22. Частота перемикань становить 5 перемикань/хвилину або 100 перемикань/добу. Тривалість команди має становити між 50 мс та 1 с. В основному використовується для керування освітленням. Номінальна напруга ізоляції Ui становить 440 В змінного струму. Номінальна імпульсна витримувана напруга Uimp становить 6 кВ. Робоча частота 50 Гц або 60 Гц. Призначене для встановлення на DIN-рейку. Ступінь забруднення пристрою 3. Категорія перенапруги IV. Розміри: (Ш) 18 мм x (В) 84 мм x (Г) 60 мм. Ступінь захисту IP20 і IP40 при встановленні в щит. Робоча температура від -20°C до 50°C. Температура зберігання від -40°С до 70°С. Відповідає стандартам МЕК 60669-1 і МЕК 60669-2-2.
| Назва продукту | Acti9 iTL |
| Опис полюсів | 2P |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| [In] номінальний струм | 16 А |
| Тип мережі | змінний струм |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 250 В змінний струм 50/60 Гц |
| [Uc] напруга схеми керування | 6 В Постійний струм |
| Компонування полюсного контакту | 2 NO |
| Стандарти | EN 669-2-2 |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Місцева сигналізація | iндикатор УВІМК/ВИМК |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Висота | 84 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | -20-50 °C |
| Тип дистанційного керування | кнопка з підсвічуванням 3 мА |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Тип керування | дистанційне та ручне керування |
| Тривалість імпульсу | 50 мс...1 с |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Спосіб кріплення | фіксація |
| Ступінь забруднення | 3 |
| Ступінь захисту | IP40 відповідно до МЕК 60529 (В додатках) |
| Момент затягування | 1-1 Н.м |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 2 |
| Клеми підключення | коло подачі живлення клеми тунельного типу 1 кабель(і) 1.5-4 мм2 гнучкий з зажимом |
| Частота перемикання | 100 перемикань в день |
| Електрична зносостійкість | AC-22: 100000 циклів |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40-70 °C |
| Відносна вологість | 95-95 % на 55-55 °C |
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Бельгія |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 1 шт. |
| Максимальний струм комутації | 16 А |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна напруга котушки | 12 В |
| Основні атрибути | |
| Кількість розмикальних контактів | 2 шт. |
- Ціна: 3 189,89 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

