![Ручка-індикатор напруги 5-1000V AC з LED індикатором 152x32x28мм [IMT23209] Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6771522594_ruchka-indikator-naprugi-5-1000v.jpg)
Ручка-індикатор напруги 5-1000V AC з LED індикатором 152x32x28мм [IMT23209] Schneider Electric
1 489,81 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: IMT23209
-
| Діапазон | Thorsman |
| Тип виробу або компоненту | Тестер напруги |
| Живлення | 2 акумулятор 1.5 В AAA |
| Місцева сигналізація | Наявність напруги: СВІТЛОДІОД Наявність напруги: Аварійний сигнал Індикатор звуку |
| Вимірювання напруги | 5…1000 В змінний струм |
| Частота мережі | 50...400 Гц |
| Категорія вимірювання | Категорія IV 1000 В |
| Мова користувача | Португальська Угорська Польська Іспанська Французька Німецька |
| Висота | 152 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Глибина | 28 мм |
| Маса нетто | 50 г |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 152 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Монітор | Немає |
| Стан | Новий |
| Ширина | 32 мм |
- Ціна: 1 489,81 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

