![Коробка для накладного монтажу 80x80x42mm біла [4058075843561] Ledvance SURFACE MOUNT FRAME, фото 1](https://images.prom.ua/6769364439_korobka-dlya-nakladnogo.jpg)
Коробка для накладного монтажу 80x80x42mm біла [4058075843561] Ledvance SURFACE MOUNT FRAME
528 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Під замовлення
- Код: 4058075843561
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту:
Легко кріпиться на стіни
Можливість введення кабелю ззаду або збоку
Сфери застосування:
Приміщення зі стінами, у яких неможливе встановлення прихованих коробок
Особливості продукту:
Настінна рама для кріплення виробів CU SELECT і CU TOUCH
| Довжина | 80 mm |
| Ширина | 80 mm |
| Ширина (вкл. з круглими світильниками) | 80 mm |
| Висота | 42 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 42 mm |
| Вага продукту | 135,00 g |
| Колір продукту | Білий |
| Спосіб монтажу | Поверхневий монтаж |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Спосіб встановлення | Зовнішній |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 528 ₴/од.

![Коробка для накладного монтажу 80x80x42mm біла [4058075843561] Ledvance SURFACE MOUNT FRAME, фото 2](https://images.prom.ua/6769364493_w159_h159_korobka-dlya-nakladnogo.jpg)
![Коробка для накладного монтажу 80x80x42mm біла [4058075843561] Ledvance SURFACE MOUNT FRAME, фото 3](https://images.prom.ua/6769364574_w159_h159_korobka-dlya-nakladnogo.jpg)
![Коробка для накладного монтажу 80x80x42mm біла [4058075843561] Ledvance SURFACE MOUNT FRAME, фото 4](https://images.prom.ua/6769364726_w159_h159_korobka-dlya-nakladnogo.jpg)
