![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 1](https://images.prom.ua/6769371395_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW
5 280 ₴/од.
- Під замовлення
- Код: 4058075837508
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту:
Просте, інтуїтивно зрозуміле керування
Ручне димерування, зміна та збереження налаштувань освітлення
Індивідуальне налаштування рівня яскравості та колірної температури
Скляна кришка високої якості
Можна налаштувати поведінку після припинення живлення
Робота від мережі (активний режим) або з системою DALI (пасивний режим).
Доступна додаткова рама для поверхневого монтажу
Сумісний із системою управління світлом LEDVANCE VIVARES DALI (світильники LEDVANCE DALI)
Сфери застосування:
Однокімнатне рішення з 4 зонами доступу
Кімнати для переговорів та конференц-зали
Ресторани
Освітлення магазину
Приватні будинки
Особливості продукту:
Пристрій управління DALI-2 для установки в стандартні коробки прихованого монтажу
Поворотна ручка для ручного керування світлом
До 4 контрольних пристроїв можна підключити паралельно для налаштування кількох контрольних точок
Автоматична синхронізація між контрольними точками
Кількість ламп DALI на блок управління: до 25
Довжина кабелю управління DALI: до 300 м
| Номінальна потужність | 2,70 W |
| Номінальна напруга | 100…240 V |
| Вхідний струм | 48 mA |
| Номінальний вихідний струм | 65 mA |
| Частота мережі | 50…60 Hz |
| Довжина | 80,00 mm |
| Ширина | 80,00 mm |
| Ширина (вкл. з круглими світильниками) | 80,00 mm |
| Висота | 53,00 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 53,00 mm |
| Переріз дроту, сторона вводу | 0.5…1.5 mm² |
| Довжина дроту на стороні вводу | 6…7 mm |
| Вага продукту | 220,00 g |
| Колір продукту | Білий |
| Діапазон температури оточуючого середовища | -20…+50 °C |
| Макс. температура у контрольній точці tc | 57 °C |
| Кількість циклів перемикання | 30000 |
| Кількість виходів | 1 |
| Максимальна кількість датчиків, які можна підключити (лише датчики з мережевим комутаційним контактом) | 16 |
| Макс. кількість з'єднуваних драйверів | 25 |
| Додаток для введення в експлуатацію | Готовий для використання |
| Додаток для регулювання освітленості | Ні |
| Дімування | Так |
| Інтерфейс для димерування | DALI-2 |
| Діапазон регулювання яскравості | 1…100 % |
| Спосіб монтажу | Інтегрований у коробку змивного пристрою |
| Сертифікація/Відповідність стандартам | CE, UKCA, EAC |
| Клас захисту | II |
| Тип захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип вимикача | Димер |
| Тип димера | Поворотний |
| Колір кнопки | Сірий |
| Дополнительные характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 80 |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 280 ₴/од.

![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 2](https://images.prom.ua/6769371478_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 3](https://images.prom.ua/6769371538_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 4](https://images.prom.ua/6769367535_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 5](https://images.prom.ua/6769367602_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 6](https://images.prom.ua/6769367747_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 80x80x53mm білий [4058075837508] Ledvance MCU SELECT DALI-2 TW, фото 7](https://images.prom.ua/6769367932_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
