![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 1](https://images.prom.ua/6769367095_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2
5 280 ₴/од.
- Під замовлення
- Код: 4058075837485
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту:
Просте, інтуїтивно зрозуміле керування
Ручне димерування, зміна та збереження налаштувань освітлення
Індивідуальне регулювання рівня яскравості
Скляна кришка високої якості
Можна налаштувати поведінку після припинення живлення
Робота від мережі (активний режим) або з системою DALI (пасивний режим).
Сумісний із системою управління світлом LEDVANCE VIVARES DALI (світильники LEDVANCE DALI)
Сфери застосування:
Однокімнатне рішення з 4 зонами доступу
Кімнати для переговорів та конференц-зали
Ресторани
Освітлення магазину
Приватні будинки
Особливості продукту:
Пристрій управління DALI-2 для установки в стандартні коробки прихованого монтажу
Поворотна ручка для ручного керування світлом
До 4 контрольних пристроїв можна підключити паралельно для налаштування кількох контрольних точок
Автоматична синхронізація між контрольними точками
Кількість ламп DALI на блок управління: до 25
Довжина кабелю управління DALI: до 300 м
| Номінальна потужність | 2,70 W |
| Номінальна напруга | 100…240 V |
| Вхідний струм | 48 mA |
| Номінальний вихідний струм | 65 mA |
| Частота мережі | 50…60 Hz |
| Довжина | 80,00 mm |
| Ширина | 80,00 mm |
| Ширина (вкл. з круглими світильниками) | 80,00 mm |
| Висота | 53,00 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 53,00 mm |
| Переріз дроту, сторона вводу | 0.5…1.5 mm² |
| Довжина дроту на стороні вводу | 6…7 mm |
| Вага продукту | 220,00 g |
| Колір продукту | Білий |
| Діапазон температури оточуючого середовища | -20…+50 °C |
| Макс. температура у контрольній точці tc | 57 °C |
| Кількість циклів перемикання | 30000 |
| Кількість виходів | 1 |
| Максимальна кількість датчиків, які можна підключити (лише датчики з мережевим комутаційним контактом) | 16 |
| Макс. кількість з'єднуваних драйверів | 25 |
| Додаток для введення в експлуатацію | Готовий для використання |
| Додаток для регулювання освітленості | Ні |
| Дімування | Так |
| Інтерфейс для димерування | DALI-2 |
| Діапазон регулювання яскравості | 1…100 % |
| Кількість виходів | 1 |
| Спосіб монтажу | Інтегрований у коробку змивного пристрою |
| Сертифікація/Відповідність стандартам | CE, UKCA, EAC |
| Клас захисту | II |
| Тип захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2.7 Вт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 280 ₴/од.

![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 2](https://images.prom.ua/6769367121_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 3](https://images.prom.ua/6769367289_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 4](https://images.prom.ua/6769367535_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 5](https://images.prom.ua/6769367602_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 6](https://images.prom.ua/6769367747_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
![Світлорегулятор поворотний 2,7W 230V 80x80x53mm білий [4058075837485] Ledvance MCU SELECT DALI-2, фото 7](https://images.prom.ua/6769367932_w159_h159_svitloregulyator-povorotnij-27w.jpg)
