![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 1](https://images.prom.ua/6769365312_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW
5 560,50 ₴/од.
- Під замовлення
- Код: 4058075837560
Відправка з 04 травня 2026Переваги продукту:
Просте, інтуїтивно зрозуміле керування
Ручне димерування, зміна та збереження налаштувань освітлення
Індивідуальне налаштування рівня яскравості та колірної температури
Можна налаштувати поведінку після припинення живлення
Скляна кришка високої якості
Робота від мережі (активний режим) або з системою DALI (пасивний режим).
Доступна додаткова рама для поверхневого монтажу
Сумісний із системою управління світлом LEDVANCE VIVARES DALI (світильники LEDVANCE DALI)
Сфери застосування:
Однокімнатне рішення з 4 зонами доступу
Кімнати для переговорів та конференц-зали
Ресторани
Освітлення магазину
Приватні будинки
Особливості продукту:
Пристрій управління DALI-2 для установки в стандартні коробки прихованого монтажу
Сенсорна поверхня для ручного керування світлом
До 4 контрольних пристроїв можна підключити паралельно для налаштування кількох контрольних точок
Автоматична синхронізація між контрольними точками
Кількість ламп DALI на блок управління: до 25
Довжина кабелю управління DALI: до 300 м
| Номінальна потужність | 2,70 W |
| Номінальна напруга | 100…240 V |
| Вхідний струм | 48 mA |
| Номінальний вихідний струм | 65 mA |
| Частота мережі | 50…60 Hz |
| Довжина | 86,00 mm |
| Ширина | 86,00 mm |
| Ширина (включно з круглими світильниками) | 86,00 mm |
| Висота | 41,00 mm |
| Висота (включно з циліндричними світильниками) | 41,00 mm |
| Переріз дроту, сторона вводу | 0.5…1.5 mm² |
| Довжина дроту на стороні вводу | 6…7 mm |
| Вага продукту | 200,00 g |
| Колір продукту | Білий |
| Діапазон температури оточуючого середовища | -20…+50 °C |
| Максимальна температура у контрольній точці tc | 52 °C |
| Кількість циклів перемикання | 30000 |
| Кількість виходів | 1 |
| Максимальна кількість датчиків, які можна підключити (лише датчики з мережевим комутаційним контактом) | 16 |
| Максимальна кількість з'єднуваних драйверів | 25 |
| Додаток для введення в експлуатацію | Готовий для використання |
| Додаток для регулювання освітленості | Ні |
| Дімування | Так |
| Інтерфейс для димерування | DALI-2 |
| Діапазон регулювання яскравості | 1…100 % |
| Кількість виходів | 1 |
| Спосіб монтажу | Інтегрований у коробку змивного пристрою |
| Сертифікація/Відповідність стандартам | CE, UKCA, EAC |
| Клас захисту | II |
| Тип захисту | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEDVANCE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 2.7 Вт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 86 мм |
- Ціна: 5 560,50 ₴/од.

![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 2](https://images.prom.ua/6769365498_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 3](https://images.prom.ua/6769365644_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 4](https://images.prom.ua/6769363957_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 5](https://images.prom.ua/6769364026_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 6](https://images.prom.ua/6769364136_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
![Світлорегулятор сенсорний 2,7W 230V регулювання білого освітлення 86x86x41mm білий [4058075837560] Ledvance MCU TOUCH DALI-2 TW, фото 7](https://images.prom.ua/6769366291_w159_h159_svitloregulyator-sensornij-27w.jpg)
