![Плашка DIN EN22568/B M12 дрібний крок 1,25мм сталь HSS [INRPLPL001201250V0] Volkel, фото 1](https://images.prom.ua/6743504500_plashka-din-en22568b.jpg)
Плашка DIN EN22568/B M12 дрібний крок 1,25мм сталь HSS [INRPLPL001201250V0] Volkel
1 549,58 ₴/од.
- В наявності 1 од.
- Код: INRPLPL001201250V0
Плашка для нарізування метричної різьби з допуском 6g.
Відповідає стандарту DIN 223 (DIN EN 22568).
Виготовлена зі швидкорізальної сталі HSS.
Підходить для загального застосування:
- неабразивний матеріал до 800 Н/мм²
- нелегована та низьколегована сталь
Зроблено в Німеччині.
| Артикул | INRPLPL001201250V0 |
| Стандарт (група) | INRPL |
| Модель (марка) | 26446 |
| Тип нарізі | метрична, мелкий шаг |
| Для якої основи? | для металу |
| Матеріал | сталь |
| Галузь застосування | для авторемонта, для машиностроения |
| Діаметр, мм | 12 |
| Крок нарізі, мм | 1,25 |
| Бренд | VOLKEL |
| Вага одиниці | 0.075 кг |
| Партія | 1 шт |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Voelkel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діаметр нарізуваного різьблення | 12 мм |
| Крок різьби | 1.25 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Призначення | Ручна |
| Профіль нарізуваного різьблення | Метричний |
| Тип | Плашка розрізна |
| Тип зовнішньої поверхні | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | EN22568/B |
- Ціна: 1 549,58 ₴/од.

