![⌀30мм Короб перфорований гнучкий L=500мм ПВХ сірий [RK-OVK30_LB] Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6720176328_30mm-korob-perforovanij.jpg)
⌀30мм Короб перфорований гнучкий L=500мм ПВХ сірий [RK-OVK30_LB] Kopos
395,50 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: RK-OVK30_LB
Для компактного кабельного розведення, можливо монтувати на різних рівнях.
| EAN код | 8595057623828 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,0500 kg/шт |
| Діаметр | 30 mm |
| Довжина | 500 mm |
| Додаток | Приналежності для розподільчих коробів |
| Зауваження | кріплення з двосторонньої клейкою стрічкою |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Перфорована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 395,50 ₴/од.

