![25x15мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LHD 25X15_HD] ПВХ магістральний LHD Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716894465_25x15mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x15мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LHD 25X15_HD] ПВХ магістральний LHD Kopos
78,14 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 166 од.
- Код: LHD 25X15_HD-99
Призначені для зручного та безпечного прокладання електричних мереж всередині приміщень.
| EAN код | 4820080460916 |
| Митний код | 3925902000 |
| Вага | 0,1400 kg/м |
| Колір | Білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | Так |
| Негорючий матеріал | 30 сек |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - +60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 C |
| Механічний захист | IK06 |
| Ударостійкість | 0.5 J |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 2 м |
| Внутрішня поверхня | 300 мм.кв. |
| Допуски | довжина з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Додаток | Стійкі до впливу агресивних і хімічних середовищ. Не витримують УФ-випромінювання, Не підходять для використання на відкритому повітрі. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| З захистним шаром фольги | Так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 78,14 ₴/од.

![25x15мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LHD 25X15_HD] ПВХ магістральний LHD Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716894466_w159_h159_25x15mm-kabel-kanal-korob.jpg)
