![15x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LH 15X10_HD] ПВХ магістральний LH Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716894459_15x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
15x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LH 15X10_HD] ПВХ магістральний LH Kopos
63,71 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 257 од.
- Код: LH 15X10_HD-99
Стандартна форма. Призначено для настінного або стельового монтажу.
| EAN код | 8595057621374 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,0661 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Механічний захист | IK06 |
| Ударостійкість | 0,5 J |
| Антибактеріальні | так |
| Ширина | 15 mm |
| Висота | 10 mm |
| Довжина | 995 mm |
| Внутрішня поверхня | 104 mm2 |
| Допуски | доступні довжини з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Додаток | Стійкі до впливу агресивних і хімічних середовищ. Не витримують УФ-випромінювання, Не підходять для використання на відкритому повітрі. |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| З захистним шаром фольги | так |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 63,71 ₴/од.

![15x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LH 15X10_HD] ПВХ магістральний LH Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716894460_w159_h159_15x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
