![100x21мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LE 100_HD] ПВХ магістральний LЕ Елегант Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893719_100x21mm-kabel-kanal-korob.jpg)
100x21мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LE 100_HD] ПВХ магістральний LЕ Елегант Kopos
390,58 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: LE 100_HD-99
Елегантна форма. Призначено для настінного монтажу. Він не монтується на підлогу, не Призначено для пішохідних навантажень і т. д. Можливість вставки носія приладів.
| EAN код | 8595057621008 |
| Митний код | 39259020 |
| Вага | 0,5850 kg/m |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Безсвинцевий матеріал | так |
| Негорючий матеріал | 30 s |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Тест з розпеченим дротом | 850 °C |
| Ударостійкість | 1 J |
| Антибактеріальні | так |
| Ширина | 100 mm |
| Висота | 21 mm |
| Довжина | 995 mm |
| Внутрішня поверхня | 380, 340, 380 |
| Допуски | доступні довжини з допуском ± 0,5% при 20 ° С |
| Небезпечна зона | Підключення магістральної лінії зв'язку з аксесуарами може бути встановлено в зонах з ризиком вибуху вибухових речовин, горюче-небезпечних зона 2, вибуху пилу - небезпечної зони 22 відповідно до ČSN EN 60 079-10. |
| Клас вогнестійкості матеріалу основи | A1 - F |
| Дозволяє установку подвійної розетки | так |
| Ступінь захисту | IP 40 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Опис упаковки | упаковка - картон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 390,58 ₴/од.

![100x21мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LE 100_HD] ПВХ магістральний LЕ Елегант Kopos, фото 2](https://images.prom.ua/6716893720_w159_h159_100x21mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![100x21мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LE 100_HD] ПВХ магістральний LЕ Елегант Kopos, фото 3](https://images.prom.ua/6716893709_w159_h159_100x21mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![100x21мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [LE 100_HD] ПВХ магістральний LЕ Елегант Kopos, фото 4](https://images.prom.ua/6716893710_w159_h159_100x21mm-kabel-kanal-korob.jpg)
