![Кут зовнішній для плінтусного каналу LP 80x25мм ПВХ білий [8826_HB] ПВХ LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893706_kut-zovnishnij-dlya.jpg)
Кут зовнішній для плінтусного каналу LP 80x25мм ПВХ білий [8826_HB] ПВХ LP Kopos
96,08 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8826_HB
Призначені для зручного та естетичного з'єднання пластмасових коробів.
| EAN код | 8595057611283 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0268 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LP 80x25 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 96,08 ₴/од.

