![Т-перехід для плінтусного каналу LP в LHD 20x20 ПВХ білий [8824/12_HB] LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893529_t-perehid-dlya-plintusnogo.jpg)
Т-перехід для плінтусного каналу LP в LHD 20x20 ПВХ білий [8824/12_HB] LP Kopos
69,87 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8824/12_HB
Для переходу на планкуLP 80X25.
| EAN код | 8595057611191 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0150 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LP 80x25, 80x25 LPK LHD 20X20 |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 69,87 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

