![Перехід кутовий лівосторонній для плінтусного каналу LP в LHD 40x20 ПВХ білий [8823/13 L_HB] LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893527_perehid-kutovij-livostoronnij.jpg)
Перехід кутовий лівосторонній для плінтусного каналу LP в LHD 40x20 ПВХ білий [8823/13 L_HB] LP Kopos
115,39 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8823/13 L_HB
-
| EAN код | 8595057611467 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0248 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки З 80x25 на 80x25 LPK |
| Зауваження | зліва |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 25 мм |
| Колір | Білий |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | ПВХ |
| Основні атрибути | |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
- Ціна: 115,39 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

