![Заглушка лівостороння для плінтусного каналу LP 80x25мм ПВХ білий [8821 L_HB] LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893353_zaglushka-livostoronnya-dlya.jpg)
Заглушка лівостороння для плінтусного каналу LP 80x25мм ПВХ білий [8821 L_HB] LP Kopos
78,19 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8821 L_HB
Естетичне оформлення торців короба і захист від потрапляння всередину короба сторонніх предметів.
| EAN код | 8595057611337 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0087 kg/шт |
| Колір | білий |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки З 80x25 на 80x25 LPK |
| Зауваження | зліва |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 78,19 ₴/од.

