![Кут зовнішній для плінтусного каналу LP 35x25мм ПВХ коричневий [8866_SD] LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893348_kut-zovnishnij-dlya.jpg)
Кут зовнішній для плінтусного каналу LP 35x25мм ПВХ коричневий [8866_SD] LP Kopos
141,48 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8866_SD
Призначені для зручного та естетичного з'єднання пластмасових коробів.
| EAN код | 8595568905512 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0089 kg/шт |
| Колір | світле дерево |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LP 35 SD |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПВХ |
- Ціна: 141,48 ₴/од.

