![Заглушка правостороння для плінтусного каналу LP 35x25мм ПВХ коричневий [8861 P_SD] LP Kopos, фото 1](https://images.prom.ua/6716893346_zaglushka-pravostoronnya-dlya.jpg)
Заглушка правостороння для плінтусного каналу LP 35x25мм ПВХ коричневий [8861 P_SD] LP Kopos
98,61 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8861 P_SD
Естетичне оформлення торців короба і захист від потрапляння всередину короба сторонніх предметів.
| EAN код | 8595568905550 |
| Митний код | 39259080 |
| Вага | 0,0026 kg/шт |
| Колір | світле дерево |
| Матеріал | PVC |
| Термостійкість, Температура експлуатації | -5 - 60 °C |
| Додаток | для прокладки LP 35 SD |
| Зауваження | право |
| Стандарти | ČSN EN 50 085-1 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КОПОС |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 98,61 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

